Autoškola 

Logo Dopravní podnik města Pardubic a.s.

Přejít na navigaci

Fulltextové vyhledávání v obsahu článků a stránek magazínu

Jak se přihlásit do autoškoly

Pokud jste se rozhodli pro některý z našich kurzů, stačí vyplnit žádost o řidičské oprávnění. Formulář získáte v naší autoškole nebo na vrátnici DPMP a.s., případně si jej můžete přímo stáhnout na našich stránkách a vytisknout.

Zároveň musíte absolvovat prohlídku u praktického lékaře za účelem zjištění vaší zdravotní způsobilosti k řízení motorových vozidel. I zde je potřeba příslušný formulář, na němž musí být čitelně uvedeno jméno lékaře a na jeho razítku musí být uveden text "praktický lékař". Podle zákona č. 361/2000 Sb. smí vaši přihlášku potvrdit registrující praktický lékař, lékař zařízení závodní preventivní péče nebo kterýkoliv jiný praktický lékař. Potvrzení o prohlídce nesmí být starší než tři měsíce.

S těmito dvěma dokumenty již můžete navštívit naši autoškolu na vybraný termín zahájení (zahajovací pohovor). Termín zahájení doporučujeme si předem ověřit, nicméně kurzy pro skupiny A a B začínají každé úterý v sudém týdnu v 16 hodin. Kurzy skupin C, C+E, a D zahajujeme na základě předchozí domluvy.

Přihlásit se můžete i osobně v kanceláři autoškoly, pondělí – pátek v 7,30 –14,30 hodin.

  • Formulář (soubor PDF vhodný pro vytištění a zaslání klasickou poštou)

Sdílej na: Facebook icon Facebook Delicious Delicious

Novinky a aktuality

Přerušení provozu Autoškoly a Školicího střediska

04. 06. 2019

Z provozních důvodů  bude ve dnech 8.7. - 19.7.2019 přerušen provoz Autoškoly a Školicího střediska  v DPMP a.s. Děkujeme za pochopení.

Zobrazit celou novinku


Nabídka obecných stránek webu


Kontextová navigace

Úvodní strana Získání ŘO Jak se přihlásit do autoškoly

Nahoru


Informace o autorech stránek, standardech a použitých technologiích

© 2009 – 2018 Dopravní podnik města Pardubic a.s.
Ochrana osobních údajů | Prohlášení o přístupnosti | Mapa stránek
created by Wizards.cz | powered by SiteWizard | XHTML 1.0 | CSS 2