Autoškola 

Logo Dopravní podnik města Pardubic a.s.

Přejít na navigaci

Fulltextové vyhledávání v obsahu článků a stránek magazínu

Prohlášení o přístupnosti

Wizards.cz , tvůrce těchto WWW stránek, prohlašuje, že tyto stránky splňují všechny důležité zásady přístupnosti podle metodiky Blind Friendly Web  (projekt Sjednocené organizace slabozrakých a nevidomých) i WCAG 1.0 .

Specifikace

Veškeré texty jsou definovány v relativních jednotkách a lze je jednoduše zvětšovat a zmenšovat pomocí standardních nástrojů internetových prohlížečů. Uspořádání a ovládání stránek je navrženo tak, aby stránky byly dostupné jak pro alternativní prohlížeče, tak i pro osoby se specifickými potřebami.

Informace, poskytované pomocí obrázků, jsou k dispozici rovněž v textové podobě.

Všechny odkazy na webu se otevírají do stejného okna. Odkazy vedoucí mimo WWW prezentaci dpmp.autoskola.cz, jsou označeny ikonou  .

Webové standardy

Struktura layoutu i obsahu je vytvořena strukturálním XHTML 1.0 Strict. Vizuální prezentace pak pomocí kaskádových stylů (CSS 2); informační hodnota webu zůstává zachována i bez jejich použití. Používání kaskádových stylů lze vypnout pomocí standardních funkcí internetových prohlížečů (podporují-li tuto funkci).

Pro nejdůležitější navigační prvky tohoto webu jsou použity následující klávesové zkratky (tzv. accesskeys):

  • [alt + shift + 0] - Prohlášení o přístupnosti
  • [alt + shift + U] - Úvodní strana
  • [alt + shift + Z] - Získání řidicského oprávnění
  • [alt + shift + J] - Kondiční jízdy
  • [alt + shift + S] - Školení řidičů dle Zákoníku práce (referentů)
  • [alt + shift + O] - Školicí středisko profesní způsobilosti DPMP a.s.
  • [alt + shift + V] - Vozový park
  • [alt + shift + F] - Fotogalerie
  • [alt + shift + K] - Kontakty

Technický správce WWW prezentace

Naleznete-li na těchto stránkách cokoliv, co by podle Vás neodpovídalo požadavkům přístupnosti, informujte nás, prosím, provedeme kroky k odstranění těchto nedostatků. Wizards CZ s.r.o. Smilova 391 (2. patro)
530 02 Pardubice web: www.wizards.cz
e-mail: design@wizards.cz


Nabídka obecných stránek webu


Kontextová navigace

Úvodní strana Prohlášení o přístupnosti

Nahoru


Informace o autorech stránek, standardech a použitých technologiích

© 2009 – 2018 Dopravní podnik města Pardubic a.s.
Ochrana osobních údajů | Prohlášení o přístupnosti | Mapa stránek
created by Wizards.cz | powered by SiteWizard | XHTML 1.0 | CSS 2